شرکت رنگ افشار تهران

مجتمع صنایع رنگسازی افشار تهران در سال ۱۳۸۰ با خریداری مالکیت کارخانه رنگ سازی تهران سابق به مساحت ۸ هزار متر مربع و زیربنای ۶۰۰۰ مترمربع افتتاح گردید.

این مجموعه پس از بازسازی و تعمیرات اساسی تجهیز آزمایشگاه کنترل کیفی کیفیت و ارتقاء فنی سالن های تولید و دریافت مجوزهای قانونی در سال ۸۱ به صورت آزمایشی اولین نمونه محصولات تولیدی خود را در اختیار فعالان در عرصه اجرا متخصصین و همچنین آزمایشگاه های معتبر داخلی و خارجی که تحت نظارت موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران مشغول به کار بودند قرارداد و پس از دریافت تاییدیه آزمایشگاهی و بازتاب مثبت از عاملین اجرا  شروع به تولید نمود.

مجتمع افشار تهران در فاز اول برنامه ها با تلاش مدیران و پرسنل خود موفق به اخذ ۶ گواهینامه استاندارد محصولات تولیدی موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور گردید که این تعداد در سال ۸۶ به ۹ گواهی نامه استاندارد ملی ارتقا یافت.

پس از تلاش های شبانه روزی تمامی مدیران و پرسنل این مجموعه و حضور موفق در نمایشگاه های بین المللی داخلی و خارجی از کشور و نیز انعقاد قرارداد با مشاورین و مهندسین با تجربه در زمینه های مرتبط در سال ۸۸ موفق و مفتخر به دریافت اولین دریافت کننده گواهینامه بین المللی مدیریت کیفیت در داخل کشور از شرکت brs آمریکا گردید.

اکنون مفتخریم که علاوه بر عرضه و پشتیبانی کامل محصولات در داخل کشور با حضور پررنگ در زمینه صادرات رنگ به کشورهایی چون تاجیکستان قزاقستان ارمنستان قرقیزستان و افغانستان صورت مستقیم و کشورهای دیگر به صورت غیر مستقیم و ارزآوری برای کشور عزیزمان موفق به دریافت تندیس یکصد برند برتر ایرانی در ۴ سال متوالی شدیم.

گذر از این مرحله و دریافت گواهینامه های بین المللی مدیریت کیفیت از شرکت IOI نروژ به شرکت CCPL انگلستان در سالهای ۹۲ و ۹۳ ما را بر این داشت که عرضه تولید رنگ با تکنولوژی نانو ورود کرده و کسب نتایج چشمگیر در این حوزه موفق به دریافت تندیس نوآوران شایسته صنعت کشور به دلیل تولید رنگ با تکنولوژی نانو شده‌ایم.

از پروژه های آتی و طرح توسعه این مجموعه در مرحله برنامه‌ریزی و پژوهش قرار دارد می‌توان به توسعه واحدهای تحقیقاتی و فناوری نانو و خط تولید رنگ های اسپری و توسعه واحد بازرگانی جهت افزایش صادرات اشاره نمود.

استاندارد ها و گواهی نامه ها